نمونه کارهای چوبی زیبا با ایده های جذاب و دیدنی

کارهای چوبی زیبا

نمونه کارهای چوبی زیبا با ایده های جذاب و دیدنی

کارهای چوبی زیبا یکی دیگر از هنرهای کار با چوب است. شما در ادامه با چندین نمونه کار که بسیار جذاب و دیدنی هستند آشنا می شوید و اگر علاقه مند به کار چوب هستید می توانید از این ایده ها استفاده کنید. همچنین ما در یک مقاله کامل و جامع کارهای چوبی دکوری برای تزئینات معرفی کردیم که می توانید آن را مشاهده و از آن ایده های بیشتری بگیرید(قطعا بسیار مفید خواهد بود).

 

جعبه چوبی

یکی از کارهای چوبی زیبا که توسط آدم ساخته می شود جعبه چوبی است که بشر در طول زمان از آن ها استفاده کرده و استفاده می کند. جعبه های چوبی مزیت های زیادی دارند که می توان به مقاومت بالا، تنوع و زیبایی خاص آن ها اشاره کرد. از جعبه چوبی ها برای کارهای خاصی استفاده می کنیم مثلا برای بسته بندی مواد غذایی و برای نکهداری انواع وسایل خوراکی و غیر خوراکی استفاده می شود.

جعبه چوبی زیبا

جعبه چوبی

جعبه های چوبی به خاطر استقامت بالا و مزایای منحصر به فردی که دارند علاقه مندان زیادی را به خود جلب می کند. جعبه چوبی که در زمینه خشکبار بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد اقسام مختلفی دارد هم از لحاظ بزرگی وهم از لحاظ ضخامت چوب معولا برای وزن یک و دو کیلو از ضخامت سه میل استفاده میکنن و در وزنهای بالاتر از ضخامتهای بالاتر استفاده می کنند.

حتما ببینید >> صندوق کوچک چوبی

 

پیچ و مهره چوبی

پیچ و مهره چوبی از آن دسته کارهای چوبی زیباست که برای استفاده و دکوری مورد استفاده قرار می گیرد.

پیچ و مهره چوبی زیبا

 

شطرنج چوبی حرفه ای

یکی دیگر از کارهای چوبی زیبا ساخت شطرنج چوبی است. امروزه هم کمتر کسی است به اعجاز بازی شطرنج پی نبرده باشد و همچنان آن را یک بازی ساده و صرفا برای سرگرم شدن تلقی نماید. شطرنچ های چوبی در رنگ و طرح های بسیار زیبا درست می شوند، در زیر لیستی از آن ها را مشاهده می کنید …

شطرنج چوبی زیبابیشتر بخوانید >>  با انواع صنایع دستی و سوغات سنندج آشنا بشوید

 

جالباسی چوبی

جالباسی یکی از اکسسوری های ضروری و مهم در دکوراسیون منازل می باشد که در انواع مدلهای مدرن و کلاسیک درست می شوند. مدلهای جا لباسی شیک و مدرن نقش زیادی در زیبایی فضای داخلی منزل دارند مخصوصا دکوراسیون منزل چوبی و از جالباسی چوبی استفاده شده باشد و علاوه بر آن دارای کاربرد زیادی هستند، بنابراین چیدمان یک جالباسی زیبا در ورودی منزل علاوه بر زیبایی در ایجاد نظم و تمیزی ، نقش بسیار مهمی دارد.

جالباسی چوبی زیبا

 

ساعت چوبی

امروزه ساعت های چوبی نه تنها برای نمایش زمان بلکه به عنوان یک وسیله چوبی زیبا و خاص مورد استفاده قرار می گیرند. ساعت های چوبی در مدلهای متنوع و طرح های مختلف درست می شوند(ساعت های دیواری، رومیزی، ایستاده و …).

ساعت چوبی زیبا

پیشنهادی >> انواع ساعت چوبی دیواری، رومیزی، مچی و … ببینید

 

آینه‌های چوبی تزیینی

از دیگر کارهای چوبی زیبا ساخت آینه های چوبی است. آینه های چوبی طرفدار زیادی دارد که به صورت دایره ای، مربعی و … درست می شوند. قیمت آینه های چوبی بستگی ابعاد، تزیین روی چوبی، شکل و … است.

آینه چوبی

 

تابلوها و مجسمه‌های چوبی

مجسمه ها و تابلو های چوبی يکی از وسايل تزيينی کارامد هنرهای تجسمی در دکوراسيون که معمولا دارای شگل هایی به فرم انسان، گياه، ساختمان، حيوان و … دارد. نمونه های مدرن آن به شکل هندسی و اشکال انتزاعی نيز ساخته می شود.
اگه می خواهید تغییری در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید می توانید از تابلو ها و مجسمه های چوبی استفاده کنید.

مجسمه چوبی زیبا

 

میز و صندلی غذاخوری چوبی منبت‌کاری شد

میز و صندلی چوبی در سال های اخیر یکی از پرکاربردترین وسایل می باشند و یکی از زیباترین کارهای چوبی در سراسر دنیا می باشد که روزانه به طور مکرر در مکان های مختلف در حال استفاده هستند. چون میز و صندلی چوبی کاربرد فراوانی دارد سازندگان، معیارهای مختلفی را برای انتخاب آن متناسب با موقعیت قرارگیری تعریف کنند که توجه به آن ها می تواند شما را در یک مسیر صحیح گزینش قرار دهد.

میز و صندلی چوبی

موقعیت بکارگیری یکی از مهمترین عوامل مؤثر در انتخاب میز و صندلی چوبی می باشد که غالباً مکان های عمومی و تفریحی، درون منزل، بالکن های خانه ها، و دیکر نواحی را در بر می گیرد که برای هر کدام طرح های خاصی پیش بینی شده است.

 

پیشنهادی >>  انواع جاشکلاتی چوبی در طرح های مختلف

4/5 - (4 امتیاز)